ماشین‌آلات

خانگی
صنعتی

سیروپ

بارگرم
بارسرد

چای‌و‌دمنوش

رژیمی
انرژی زا

دانه سبز

عربیکا
روبوستا

فروش عمده

بخش زیادی از هویت و برند یک کافی‌شاپ، وابسته به کیفیت، طعم و عطر قهوه های آن است. هنگامی که شما وارد یک کافه می‌شوید باید فضا مملو از عطر ملایم قهوه باشد. علاوه بر کیفیت دانه های قهوه، ثبات کیفیت نیز در طول زمان برای کافه داران بسیار حائز اهمیت است. بنابراین به وضوح مشخص است که همواره خرید عمده قهوه با کیفیت، با ثبات و البته با قیمت مناسب دغدغه تمامی کافه داران و باریستا ها بوده است. خرید عمده قهوه از واسطه‌ها و یا حتی مراکز و شرکت های پخش ممکن است معایب و ریسک هایی مانند یکسان نبودن جنس و کیفیت قهوه، عدم امکان شخصی سازی ترکیب و میزان رست و … برای کافه ها و رستوران ها، بخصوص کافه های صاحب نام و برند داشته باشد.

بن‌کافه با واردات خرید دست اول قهوه از کشاورز و واردات مستقیم آن به کشور و رست، آسیاب و ترکیب آن در کارگاه تخصصی خود با دستگاه ها و ماشین‌آلات اختصاصی تمامی آنچه شما برای بدست آوردن حداکثر کیفیت به آن نیاز دارید را فراهم کرده است. این یکپارچگی فرایند خرید تا مصرف برای اولین بار در ایران، تنها توسط بن‌کافه در حال انجام است و به شما این اطمینان را می‌دهد که در هرزمان از سال برای خرید عمده دان قهوه یا پودر قهوه هیچ مشکلی نخواهید داشت و محصولی که دریافت می‌کنید به هیچ وجه دچار افت کیفیت نخواهد شد.

ما در بن کافه تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا تجربه خرید عمده قهوه برای کسب و کار های این حوزه را به شکلی کاملا متفاوت و استثنایی رقم بزنیم تا دیگر تهیه و خرید قهوه فله برای شما چالش برانگیز نباشد.بسته های قهوه فله بن کافه در بسته بندی های وکیوم چند کیلویی قابل سفارش و تحویل هستند. همچنین لازم به ذکر است که قهوه فله‌ای فقط به صورت عمده عرضه می‌شود.اگر قصد سفارش قهوه فله به صورت عمده دارید. فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت همکاران ما در بخش پشتیبانی بن کافه با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در خصوص نحوه خرید قهوه فله را در اختیار شما قرار دهند. هدف ما در مجموعه بن کافه، تامین نیاز قهوه و شکلات مشتریان به صورت جزئی یا عمده با بالاترین کیفیت و در سریعترین زمان است.

اولین منوی راه اندازی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من