ماشین‌آلات

خانگی
صنعتی

سیروپ

بارگرم
بارسرد

چای‌و‌دمنوش

رژیمی
انرژی زا

دانه سبز

عربیکا
روبوستا

خريد قهوه | قهوه فله و بسته بندي

Template Avatar blog bulk coffee

فهرست مطالب

Template blog bulk coffee1 هنگامی که برای خرید قهوه به یک فروشگاه مراجعه می کنید باید از قبل معیارهایی را برای خودتان مشخص کنید. برای مثال بایستی ذائقه خود را بسنجيد؛ یعنی شما اهل اسپرسو هستيد يا قهوه دمي؟ يا با چه ابزاري قصد تهيه قهوه داريد؟ همین نکته باعث می شود که در نوع قهوه ی انتخابی،

درجه برشتگي

آن و چندین فاکتور دیگر تمایز ایجاد شود. بعد از این نوبت به یک نکته مهم و تعیین کننده می رسد. دانه قهوه یا قهوه آسياب شده؟، مسئله این است!؟

دانه قهوه یا پودر قهوه

Template blog bulk coffee
طبیعتا اگر

آسیاب

در اختیار دارید؛ بهتر است قهوه را به صورت دان تهیه کرده و هربار در مقادیر کم، خودتان اقدام به آسیاب آن کنید؛ زیرا با این کار عطر و طعم قهوه حفظ می شود. (قهوه آسیاب شده ماندگاری کمی دارد و پس از چند ساعت يا حتي چند دقيقه، عطر و بوی خود را از دست می دهد).
اما حالا این سوال پیش می آید که

قهوه فله

چیست؟

قهوه فله

از انواع قهوه هاي موجود در بازار است كه برای آن بسته بندی شرکتی وجود ندارد و قهوه را در پوششی عادی به شما ارائه می دهند.

پس تا اینجا چند نکته را بررسی کردیم. یکی اینکه باید بدانید چه نوع قهوه اي می خواهید سرو کنید. در درجه دوم تصمیم بگیرید قهوه دان می خواهید یا قهوه آسياب شده و در وهله بعد قهوه فله در نظر دارید یا یک قهوه بسته بندی و آماده.

حالا فرض می کنیم تصمیم دارید قهوه فله تهیه کنید…

یکی از نکاتی که به آن بايد توجه كنيد این است که فروشنده، قهوه ها را در چه ظرف هایی نگهداری می کند. برای مثال قهوه

قهوه آسیاب شده

نباید با هوا در ارتباط باشد، همچنین نور نیز به صورت مستقیم به آنها نرسد، به همین منظور بهتر است در ظروفی در دار مانند ظروف شیشه ای قرار گیرد.
پس از توجه به این نکات و مطمئن شدن از

کیفیت قهوه ها

، می توانید خرید کنید. اما به عقیده بسیاری از کارشناسان این تازه آغاز یک مرحله مهم است؛ یعنی جایی که شما باید به خوبی از آنها نگهداری کنید تا کیفیت و عطر و طعم خود را از دست ندهند.

نکات نگهداری قهوه 

Template blog bulk coffee2

  • در بحث

    نگهداری قهوه

    ؛ ظروف شیشه ای، سرامیکی، پلاستیکی شفاف و در آخر ظروف فلزی می توانند به همین ترتیبی که بیان شد گزینه های مناسبي برای نگهداری قهوه باشند، البته باکس هایی نیز وجود دارند که بوسیله یک مکنده هوای داخل آنها را تخلیه می کند، آنها نیز گزینه ی خوبی هستند.

  • در نگهداري از قهوه توجه داشته باشيد كه یخچال و فريزر و يا کنار ادویه جات دیگر، محل مناسبی برای نگهداری قهوه نیست!
  • اگر قهوه را در کیسه های پلاستیکی نگهداری می کنید، پس از هربار استفاده، هوای داخل کیسه را تخلیه کنید!
  • تا حد امکان قهوه را از رطوبت، جريان هوا و نور مستقيم دور نگه دارید!

اما در

قهوه های بسته بندی

، قهوه پس از برشته كاري، بسته بندی می شود و معمولا مسافت و زمان زیادی طی می شود تا به دست مصرف كننده برسند، خصوصا اگر برشته كاري آن در خارج از کشور صورت پذيرفته باشد!

گروه تجاری قهوه بن کافه با به کار گیری بهترین دستگاه های برشته كاري سراسر جهان و نیز بهره مندی از نیروهای متخصص، قهوه های خود را در داخل کشور، به صورت تخصصی برشته می کند. به همین دلیل قهوه ی تازه برشت و با کیفیت را خدمت مشتریان ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جست و جوی مطالب

پیشنهادی برای شما

مطالب مرتبط

سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من